współpraca


  • jeśli jesteś zainteresowana/ny sesją u mnie, piszesz do mnie tutaj [klik] lub na sylwia.wal@onet.pl . tam wspólnie dogadujemy się co do terminu, tematu sesji, gdzie zostałaby wykonana itd. tam też podaję Ci cenę, wymieniamy się numerami i umawiamy się, w którym miejscu mamy się spotkać.
  • jeśli chodzi o sprawę makijażu - mam wizażystkę, więc jeśli chcesz mieć bardziej profesjonalny makijaż, to zapraszam!( za dodatkową opłatą)
  • kiedy już wszystko ustalimy, spotykamy się danego dnia w uzgodnionym miejscu i uzgodnionym czasie. następnie idziemy lub jedziemy w miejsce, gdzie mamy robić zdjęcia. zwykle ustawiam ludzi, ale jeśli masz własne pomysły, to lepiej. sesja trwa około 1,5h ( w zależności od tego ile jest pomysłów i czasu) + zrobienie makijażu
  • po sesji staram się jak najszybciej oddać zdjęcia, ale to zależy od czasu, jakim dysponuję. ostatecznie dostajesz około 40-50 zdjęć(w przypadku 1 osoby, jeśli ilość osób jest większa, to automatycznie wzrasta liczba zdjęć) na płytce lub pocztą. zdjęcia wysyłam stopniowo, a czas w jakim możesz spodziewać się wszystkich zdjęć to 2-7 dni. 

       sesję TFP wykonuję tylko przy ciekawych projektach lub w przypadku, kiedy to ja kogoś zaproszę na zdjęcia :)